Calvin Klein CK5909S-438-51 Ck5909s 51 438 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ck5909s 51 438 aurinkolasit
Only One Left - More On Order
Tilaa seuraavan 15 tunnin arvioitu toimitus Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Friday 15 May 2026.
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
Kehyksen väri
Sininen
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Kissan Silmä
Linssin väri
Ruskea
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
51mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
18mm
Eye Koko
51mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Sininen
Linssin väri
Ruskea
Silta tai Pad
Silta
Temple Pituus
140mm