Calvin Klein CK5910S-502-53 Ck5910s 53 502 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ck5910s 53 502 aurinkolasit
Only One Left - More On Order
Tilaa seuraavan 7 tunnin arvioitu toimitus Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Friday 15 May 2026.
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Sininen
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Vihreä
fit
Keskipitkä
Eye Koko
53mm
Bridge koko
15mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
15mm
Eye Koko
53mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Sininen
Linssin väri
Vihreä
Naiset
Miesten
Temple Pituus
140mm