Calvin Klein CK5916S-412-52 Ck5916s 52 412 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ck5916s 52 412 aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Sininen
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
Savu
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
52mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
18mm
Eye Koko
52mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Savu
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
145mm