Calvin Klein CK5922S-221-52 Ck5922s 52 221 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ck5922s 52 221 aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
Kehyksen väri
Punainen
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
Savu
fit
Keskipitkä
Eye Koko
52mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
17mm
Eye Koko
52mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Punainen
Linssin väri
Harmaa
Savu
Temple Pituus
140mm