Calvin Klein CK5940S-318-50 Ck5940s 50 318 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ck5940s 50 318 aurinkolasit
Only One Left - More On Order
Tilaa seuraavan 9 tunnin arvioitu toimitus Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Friday 15 May 2026.
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Vihreä
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Linssin väri
Vihreä
fit
Pieni
Eye Koko
50mm
Bridge koko
19mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
19mm
Eye Koko
50mm
fit
Pieni
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Naiset
Miesten
Temple Pituus
140mm