Calvin Klein CKJ165S-020-53 Ckj165s 53 020 farkkuaurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ckj165s 53 020 farkkuaurinkolasit
Apple Pay
Klarna
PayPal
Varastossa
Only One Left - More On Order
Tilaa seuraavan 15 tunnin arvioitu toimitus Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Friday 15 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Vapaa UK seuraavaksi arkipäiväksi
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Hopea
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Aviator / Navigator
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Oranssi
objektiivitekniikka
Peili
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Keskipitkä
Eye Koko
53mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
140mm
Watches2U -takuu
2 vuosi
alue
UPC
Näytä kaikki
Bridge koko
17mm
Eye Koko
53mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Aviator / Navigator
Kehyksen materiaali
Metalli
Kehyksen väri
Hopea
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Oranssi
Peili
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
sukupuoli
Miesten
Temple Pituus
140mm