Calvin Klein CKJ512S-650-54 Ckj512s 54 650 farkkuaurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ckj512s 54 650 farkkuaurinkolasit
Apple Pay
Klarna
PayPal
Varastossa
Only One Left - More On Order
Tilaa seuraavan 5 tunnin arvioitu toimitus Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Friday 15 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Vapaa UK seuraavaksi arkipäiväksi
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Oranssi
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Vaaleanpunainen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
54mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
140mm
Watches2U -takuu
2 vuosi
alue
UPC
Näytä kaikki
Bridge koko
18mm
Eye Koko
54mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Oranssi
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Vaaleanpunainen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
140mm