Calvin Klein CKJ795S-405-52 Ckj795s 52 405 farkkuaurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ckj795s 52 405 farkkuaurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Sininen
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Semi Rimless
Linssin väri
Ruskea
Silta tai Pad
Silta
Eye Koko
52mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
18mm
Eye Koko
52mm
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Sininen
Kehystyyppi
Semi Rimless
Linssin väri
Ruskea
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Miesten
Temple Pituus
140mm