Calvin Klein CKJ802S-506-55 Ckj802s 55 506 farkkuaurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ckj802s 55 506 farkkuaurinkolasit
Apple Pay
Klarna
PayPal
Varastossa
Only One Left - More On Order
Tilaa seuraavan 15 tunnin arvioitu toimitus Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Friday 15 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Vapaa UK seuraavaksi arkipäiväksi
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Violetti
Frame muoto
Kissan Silmä
Linssin väri
Beige
objektiivitekniikka
Peili
fit
Suuri
Eye Koko
55mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
140mm
Watches2U -takuu
2 vuosi
alue
UPC
Näytä kaikki
Bridge koko
18mm
Eye Koko
55mm
fit
Suuri
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehyksen väri
Violetti
Linssin väri
Beige
Peili
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
140mm