Calvin Klein CKJ813S-001-52 Ckj813s 52 001 farkkuaurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ckj813s 52 001 farkkuaurinkolasit
Apple Pay
Klarna
PayPal
Varastossa
Only One Left - More On Order
Tilaa seuraavan 12 tunnin arvioitu toimitus Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Friday 15 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Vapaa UK seuraavaksi arkipäiväksi
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Musta
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Linssin väri
Sininen
Eye Koko
52mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
135mm
Watches2U -takuu
2 vuosi
alue
UPC
Näytä kaikki
Bridge koko
17mm
Eye Koko
52mm
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen väri
Musta
Linssin väri
Sininen
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
135mm