Calvin Klein CKJ818S-426-53 Ckj818s 53 426 farkkuaurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ckj818s 53 426 farkkuaurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Miesten
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Sininen
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Vaaleanpunainen
objektiivitekniikka
Salama
Eye Koko
53mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
17mm
Eye Koko
53mm
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen väri
Sininen
Linssin väri
Vaaleanpunainen
Salama
Silta
Miesten
Naiset
Temple Pituus
140mm