Calvin Klein CKNYC1812S-717-58 Cknyc1812s 58 717 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Cknyc1812s 58 717 aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Kulta
Kehyksen materiaali
Titaani
Frame muoto
Aviator / Navigator
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Suuri
Eye Koko
58mm
Bridge koko
16mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
16mm
Eye Koko
58mm
fit
Suuri
Frame muoto
Aviator / Navigator
Kehyksen materiaali
Titaani
Kehyksen väri
Kulta
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
Naiset
Miesten
Temple Pituus
145mm