Calvin Klein CKNYC1852S-307-53 Cknyc1852s 53 307 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Cknyc1852s 53 307 aurinkolasit
Kehyksen väri
Musta
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Linssin väri
Vihreä
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
53mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
18mm
Eye Koko
53mm
fit
Keskipitkä
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Musta
Linssin väri
Vihreä
Silta tai Pad
Silta
Temple Pituus
140mm