Calvin Klein CKNYC1872S-244-54 Cknyc1872s 54 244 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Cknyc1872s 54 244 aurinkolasit
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Linssin väri
Ruskea
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
54mm
Bridge koko
19mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
19mm
Eye Koko
54mm
fit
Keskipitkä
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Linssin väri
Ruskea
Silta tai Pad
Silta
Temple Pituus
140mm