Calvin Klein CKNYC1874S-100-57 Cknyc1874s 57 100 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Cknyc1874s 57 100 aurinkolasit
Kehyksen väri
Valkoinen
Linssin väri
Violetti
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Suuri
Eye Koko
57mm
Bridge koko
16mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
16mm
Eye Koko
57mm
fit
Suuri
Kehyksen väri
Valkoinen
Linssin väri
Violetti
Silta tai Pad
Tyyny
Temple Pituus
140mm