Calvin Klein CKNYC1874S-331-57 Cknyc1874s 57 331 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Cknyc1874s 57 331 aurinkolasit
Kehyksen väri
Vihreä
Linssin väri
Harmaa
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Suuri
Eye Koko
57mm
Bridge koko
16mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
16mm
Eye Koko
57mm
fit
Suuri
Kehyksen väri
Vihreä
Linssin väri
Harmaa
Silta tai Pad
Tyyny
Temple Pituus
140mm