Carolina Herrera CH0019-S-05L-54 Ch0019 54 s 05l aurinkolasit
thumbnail
Carolina Herrera Ch0019 54 s 05l aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Geometrinen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
54mm
Bridge koko
21mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
21mm
Eye Koko
54mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Geometrinen
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
145mm