Carolina Herrera CH0029-S-RHL-60 Ch0029 60 s oikeanpuoleiset aurinkolasit
thumbnail
Carolina Herrera Ch0029 60 s oikeanpuoleiset aurinkolasit
Kehyksen väri
Musta
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Perhonen
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
Kaltevuus
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Suuri
Eye Koko
60mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
150mm
Bridge koko
18mm
Eye Koko
60mm
fit
Suuri
Frame muoto
Perhonen
Kehyksen materiaali
Metalli
Kehyksen väri
Musta
Linssin väri
Sininen
Kaltevuus
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
Temple Pituus
150mm