Carolina Herrera CH0034-S-J5G-64 Ch0034 64 s j5g aurinkolasit
thumbnail
Carolina Herrera Ch0034 64 s j5g aurinkolasit
Kehyksen väri
Kulta
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Aviator / Navigator
Linssin väri
Sininen
Silta tai Pad
Tyyny
Eye Koko
64mm
Bridge koko
13mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
13mm
Eye Koko
64mm
Frame muoto
Aviator / Navigator
Kehyksen materiaali
Metalli
Kehyksen väri
Kulta
Linssin väri
Sininen
Silta tai Pad
Tyyny
Temple Pituus
145mm