Carolina Herrera CH0044-S-C1H-55 Ch0044 55 s c1h aurinkolasit
thumbnail
Carolina Herrera Ch0044 55 s c1h aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
Kaltevuus
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Eye Koko
55mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
18mm
Eye Koko
55mm
fit
Suuri
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
Kaltevuus
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
145mm