Carolina Herrera CH0045-S-C1H-57 Ch0045 57 s c1h aurinkolasit
thumbnail
Carolina Herrera Ch0045 57 s c1h aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Ruskea
Eye Koko
57mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
18mm
Eye Koko
57mm
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Linssin väri
Ruskea
Temple Pituus
145mm