Carolina Herrera CH0046S-WOI-56 Ch0046s 56 woi aurinkolasit
thumbnail
Carolina Herrera Ch0046s 56 woi aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Thursday 21 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
Kehyksen väri
Sininen
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Linssin väri
Sininen
Eye Koko
56mm
Bridge koko
21mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
21mm
Eye Koko
56mm
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Temple Pituus
145mm