Carolina Herrera CH0062-S-E53-57 Ch0062 57s e53 aurinkolasit
thumbnail
Carolina Herrera Ch0062 57s e53 aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Varastossa
Only One Left - More On Order
Tilaa seuraavan 2 tunnin arvioitu toimitus Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Friday 15 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Vapaa UK seuraavaksi arkipäiväksi
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Ruskea
Silta tai Pad
Silta
Eye Koko
57mm
Bridge koko
19mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
19mm
Eye Koko
57mm
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Linssin väri
Ruskea
Silta tai Pad
Silta
Temple Pituus
145mm