Carolina Herrera CH0070-S-LHF-56 Ch0070 56 s lhf aurinkolasit
thumbnail
Carolina Herrera Ch0070 56 s lhf aurinkolasit
Kehyksen väri
Punainen
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Punainen
objektiivitekniikka
Kaltevuus
Silta tai Pad
Silta
Eye Koko
56mm
Bridge koko
20mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
20mm
Eye Koko
56mm
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Linssin väri
Kaltevuus
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
Temple Pituus
145mm