Carolina Herrera HER0106-S-O63-55 Her0106 55s o63 aurinkolasit
thumbnail
Carolina Herrera Her0106 55s o63 aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
Kaltevuus
Eye Koko
55mm
Bridge koko
20mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
20mm
Eye Koko
55mm
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Linssin väri
Ruskea
Kaltevuus
Temple Pituus
140mm