Carolina Herrera HER0136-S-K4G-55 Her0136 55 s k4g aurinkolasit
thumbnail
Carolina Herrera Her0136 55 s k4g aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 2-4 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Tuesday 19 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
Kehyksen väri
Punainen
Frame muoto
Perhonen
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
Kaltevuus
Eye Koko
55mm
Bridge koko
20mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
20mm
Eye Koko
55mm
Frame muoto
Perhonen
Kehyksen väri
Punainen
Linssin väri
Ruskea
Kaltevuus
Temple Pituus
145mm