Carolina Herrera HER0185-S-YDC-55 Her0185 55 s ydc aurinkolasit
thumbnail
Carolina Herrera Her0185 55 s ydc aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
Kehyksen väri
Punainen
Frame muoto
Perhonen
Linssin väri
Brown-Rose
objektiivitekniikka
Savu
Kaltevuus
Eye Koko
55mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
18mm
Eye Koko
55mm
Frame muoto
Perhonen
Kehyksen väri
Punainen
Linssin väri
Brown-Rose
Savu
Kaltevuus
Temple Pituus
145mm