Carolina Herrera SHE742-700G-50 She742 50 700g aurinkolasit
thumbnail
Carolina Herrera She742 50 700g aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Musta
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Beige
objektiivitekniikka
Kaltevuus
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Pieni
Eye Koko
50mm
Bridge koko
20mm
Temple Pituus
135mm
Bridge koko
20mm
Eye Koko
50mm
fit
Pieni
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Musta
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Beige
Kaltevuus
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
135mm