Carrera CARRERA1061-S-900-59 Carrera1061 s 59 900 aurinkolasit
thumbnail
Carrera Carrera1061 s 59 900 aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Kirkas / Läpikuultava
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Eye Koko
59mm
Bridge koko
16mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
16mm
Eye Koko
59mm
fit
Suuri
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Kirkas / Läpikuultava
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
Naiset
Miesten
Temple Pituus
145mm