David Beckham DB7005-S-807-57 Db7005 57s 807 aurinkolasit
thumbnail
David Beckham Db7005 57s 807 aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Wednesday 20 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Musta
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Aviator / Navigator
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
Kaltevuus
objektiivitekniikka
Savu
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Eye Koko
57mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
17mm
Eye Koko
57mm
fit
Suuri
Frame muoto
Aviator / Navigator
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Musta
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
Kaltevuus
Savu
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Miesten
Temple Pituus
145mm