Escada SESA46F-A01B-56 Sesa46f 56 a01b aurinkolasit
thumbnail
Escada Sesa46f 56 a01b aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Tuesday 19 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Hopea
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Suuri
Eye Koko
56mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
145mm
Watches2U -takuu
2 vuosi
EAN
Näytä kaikki
Bridge koko
17mm
Eye Koko
56mm
fit
Suuri
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Hopea
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
145mm