Escada SESA46F-D01G-56 Sesa46f 56 d01g aurinkolasit
thumbnail
Escada Sesa46f 56 d01g aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kulta
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Suuri
Eye Koko
56mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
145mm
Watches2U -takuu
2 vuosi
EAN
Näytä kaikki
Bridge koko
17mm
Eye Koko
56mm
fit
Suuri
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Kulta
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
145mm