Escada SESA47F-0A02-56 Sesa47f 56 0a02 aurinkolasit
thumbnail
Escada Sesa47f 56 0a02 aurinkolasit
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Kissan Silmä
Linssin väri
Violetti
Eye Koko
56mm
Bridge koko
13mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
13mm
Eye Koko
56mm
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehyksen materiaali
Metalli
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Linssin väri
Violetti
Temple Pituus
145mm