Escada SESA50F-G21R-51 Sesa50f 51 g21r aurinkolasit
thumbnail
Escada Sesa50f 51 g21r aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Tuesday 19 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Linssin väri
Vihreä
objektiivitekniikka
Salama
Silta tai Pad
Silta
Eye Koko
51mm
Bridge koko
20mm
Temple Pituus
145mm
Watches2U -takuu
2 vuosi
EAN
Näytä kaikki
Bridge koko
20mm
Eye Koko
51mm
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Linssin väri
Vihreä
Salama
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
Temple Pituus
145mm