Escada SESA52F-T01R-64 Sesa52f 64 t01r aurinkolasit
thumbnail
Escada Sesa52f 64 t01r aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
Kehyksen väri
Harmaa
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Kissan Silmä
Linssin väri
Harmaa
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Eye Koko
64mm
Bridge koko
15mm
Temple Pituus
145mm
Watches2U -takuu
2 vuosi
EAN
Näytä kaikki
Bridge koko
15mm
Eye Koko
64mm
fit
Suuri
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehyksen materiaali
Muovi
Silta tai Pad
Silta
Temple Pituus
145mm