Escada SESA58F-T02R-54 Sesa58f 54 t02r aurinkolasit
thumbnail
Escada Sesa58f 54 t02r aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Tuesday 19 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
Kehyksen väri
Punainen
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Panthos (Teekuppi)
Linssin väri
Violetti
Silta tai Pad
Tyyny
Eye Koko
54mm
Bridge koko
22mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
22mm
Eye Koko
54mm
Frame muoto
Panthos (Teekuppi)
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Punainen
Linssin väri
Violetti
Silta tai Pad
Tyyny
Temple Pituus
145mm