Escada SESA59F-A01V-54 Sesa59f 54 a01v aurinkolasit
thumbnail
Escada Sesa59f 54 a01v aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
Vastaavia tuotteita
54 (SESA59F-0G21-54)
Kehyksen väri
Musta
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Geometrinen
Linssin väri
Harmaa
Silta tai Pad
Tyyny
Eye Koko
54mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
145mm
Watches2U -takuu
2 vuosi
EAN
Näytä kaikki
Bridge koko
18mm
Eye Koko
54mm
Frame muoto
Geometrinen
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Musta
Linssin väri
Harmaa
Silta tai Pad
Tyyny
Temple Pituus
145mm