Escada SESA62F-A01V-58 Sesa62f 58 a01v aurinkolasit
thumbnail
Escada Sesa62f 58 a01v aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Wednesday 20 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Suuri
Eye Koko
58mm
Bridge koko
16mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
16mm
Eye Koko
58mm
fit
Suuri
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehyksen materiaali
Metalli
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
145mm