Escada SESB75F-579-59 Sesb75f 59 579 aurinkolasit
thumbnail
Escada Sesb75f 59 579 aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
Kehyksen väri
Hopea
Frame muoto
Kissan Silmä
Linssin väri
Harmaa
Eye Koko
59mm
Bridge koko
13mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
13mm
Eye Koko
59mm
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehyksen väri
Hopea
Linssin väri
Harmaa
Temple Pituus
145mm