Escada SESB76F-594-56 Sesb76f 56 594 aurinkolasit
thumbnail
Escada Sesb76f 56 594 aurinkolasit
Kehyksen väri
Kulta
Frame muoto
Kissan Silmä
Linssin väri
Harmaa
Eye Koko
56mm
Bridge koko
20mm
Temple Pituus
147mm
Bridge koko
20mm
Eye Koko
56mm
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehyksen väri
Kulta
Linssin väri
Harmaa
Temple Pituus
147mm