Escada SESC11F-200-61 Sesc11f 61 200 aurinkolasit
thumbnail
Escada Sesc11f 61 200 aurinkolasit
Kehyksen väri
Kulta
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
Savu
Eye Koko
61mm
Bridge koko
16mm
Temple Pituus
143mm
Bridge koko
16mm
Eye Koko
61mm
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen väri
Kulta
Linssin väri
Sininen
Savu
Temple Pituus
143mm