Escada SESC13F-0K07-54 Sesc13f 54 0k07 aurinkolasit
thumbnail
Escada Sesc13f 54 0k07 aurinkolasit
Kehyksen väri
Kulta
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Ruskea
fit
Keskipitkä
Eye Koko
54mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
17mm
Eye Koko
54mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen väri
Kulta
Linssin väri
Ruskea
Temple Pituus
145mm