Giorgio Armani AR8201Q-60504Z-61 Ar8201q 61 60504z aurinkolasit
sukupuoli
Naiset
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Harmaa
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Klassinen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Punainen
objektiivitekniikka
UV-suoja
suodinsovitin
3
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Eye Koko
61mm
Bridge koko
23mm
Temple Pituus
120mm
Watches2U -takuu
2 vuosi
EAN
Näytä kaikki
Bridge koko
23mm
Eye Koko
61mm
fit
Suuri
Frame muoto
Klassinen
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Harmaa
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Punainen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
Miesten
Naiset
suodinsovitin
3
Temple Pituus
120mm