Guess GF0395-57B-60 Gf0395 60 57b tehdasvalmisteiset aurinkolasit
thumbnail
Guess Gf0395 60 57b tehdasvalmisteiset aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Oranssi
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Perhonen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Violetti
objektiivitekniikka
Kaltevuus
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Eye Koko
60mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
130mm
Bridge koko
17mm
Eye Koko
60mm
fit
Suuri
Frame muoto
Perhonen
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Oranssi
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Violetti
Kaltevuus
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
130mm