Hackett HEB248-143-51 Heb248 51 143 aurinkolasit
thumbnail
Hackett Heb248 51 143 aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
51mm
Bridge koko
15mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
15mm
Eye Koko
51mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Miesten
Temple Pituus
145mm