Isabel Marant IM0004-N-S-EPZ-52 Im0004 52 ns epz -aurinkolasit
thumbnail
Isabel Marant Im0004 52 ns epz -aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
52mm
Bridge koko
26mm
Temple Pituus
150mm
Bridge koko
26mm
Eye Koko
52mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
150mm