Isabel Marant IM0016-S-2M2-54 Im0016 54 s 2m2 aurinkolasit
thumbnail
Isabel Marant Im0016 54 s 2m2 aurinkolasit
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Linssin väri
Violetti
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Keskipitkä
Eye Koko
54mm
Bridge koko
21mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
21mm
Eye Koko
54mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali
Metalli
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Linssin väri
Violetti
Silta tai Pad
Tyyny
Temple Pituus
145mm