Isabel Marant IM0074-G-S-086-49 Im0074 49 gs 086 aurinkolasit
thumbnail
Isabel Marant Im0074 49 gs 086 aurinkolasit
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Ruskea
fit
Pieni
Eye Koko
49mm
Bridge koko
29mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
29mm
Eye Koko
49mm
fit
Pieni
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Linssin väri
Ruskea
Temple Pituus
145mm