Isabel Marant IM0077-G-S-Z6V-56 Im0077 56 gs z6v aurinkolasit
thumbnail
Isabel Marant Im0077 56 gs z6v aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Varastossa
Only One Left - More On Order
Tilaa seuraavan 22 tunnin arvioitu toimitus Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Monday 18 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Vapaa UK seuraavaksi arkipäiväksi
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Ruskea
fit
Suuri
Eye Koko
56mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
18mm
Eye Koko
56mm
fit
Suuri
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Linssin väri
Ruskea
Temple Pituus
140mm