Isabel Marant IM0107-G-S-SCL-53 Im0107 53 gs scl aurinkolasit
thumbnail
Isabel Marant Im0107 53 gs scl aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Varastossa
Only One Left - More On Order
Tilaa seuraavan 2 tunnin arvioitu toimitus Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Friday 15 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Vapaa UK seuraavaksi arkipäiväksi
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Frame muoto
Geometrinen
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
Savu
Eye Koko
53mm
Bridge koko
22mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
22mm
Eye Koko
53mm
Frame muoto
Geometrinen
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Linssin väri
Harmaa
Savu
Temple Pituus
145mm